Šiaulių „Spiečiui“ jau 1 metai, jį randa net užsieniečiai

Šiauliuose įsikūręs bendradarbystės centras „Spiečius“ buvo vienas pirmųjų Lietuvoje. Dabar jis jau švenčia pirmąjį gimtadienį. Į šventę susirinkę „Spiečiaus“ globojami jaunieji verslininkai trumpai pristatė savo istorijas ir džiaugėsi naujomis tobulėjimo galimybėmis. Į susitikimus ir konsultacijas „Spiečiuje“ renkasi ne tik šiauliečiai, bet ir kitų miestų verslininkai, čia lankosi net vienas užsienietis. O bendradarbystės centre įsibėgėjusi mentorystės programa jau gali pasigirti ir sėkmės istorijomis. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas „Spiečiaus“ bendruomenei įteikė gimtadienio tortą.

Vos prieš metus atidarytas verslo bendradarbystės centras jau gali skaičiuoti pasiekimus. Šią įstaigą radę pradedantieji verslininkai džiaugėsi dabar turintys erdvę, kurioje atsiveria naujos bendradarbiavimo ir verslo partnerių paieškos galimybės, prieinamos nemokamos konsultacijos, seminarai, mokymai. Ypatingą verslo impulsą gavo mentorystės programoje sudalyvavę jauni žmonės, juos į sėkmę veda mentoriai – tikri verslo profesionalai.

Tarp daugiau nei dvidešimties „Spiečiaus“ bendradarbių yra ne tik šiauliečiai. Čia verslumo patirties semiasi ir bendraminčių ieško verslininkė iš Kėdainių, taip pat į mūsų miestą atvykęs italas. Alessandro Storace tikisi įsukti lietuviškų gaminių eksporto į savo gimtinę verslą.

„Spiečiaus“ komandą, bendradarbius ir mentorius su gimtadieniu pasveikinęs Šiaulių miesto meras sakė, kad ši verslumo erdvė viršijo lūkesčius ir tapo pavyzdžiu kitiems miestams.

„Tokie verslumo centrai įsteigti Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ iniciatyva. Ačiū, kad tai vyksta Šiauliuose, šis projektas prisideda prie mūsų miesto ir visos Lietuvos sėkmės“, – kalbėjo Artūras Visockas.

VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorius Gytis Morkūnas pasidžiaugė, kad Šiaulių „Spiečius“ jau tampa tikra verslo bendruomene.

„Dar yra manančių, kad regionuose žmonės nėra tokie aktyvūs, verslūs ar kūrybiški, tačiau iš tiesų yra priešingai – Šiauliai yra puikus to įrodymas“, – sakė G. Morkūnas.

Šiaulių„Spiečiui“jau1metai jįrandanetužsieniečiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Įvykiai
Pranešama, kad naktį, Vilniaus Santaros klinikose, netikėtai mirė žymus režisierius Eimuntas Nekrošius. Rytoj jis būtų šventęs savo 66 -ąjį gimtadienį. Užuojautas dėl režisieriaus mirties pareiškė aukščiausi šalies vadovai. Eimuntas Nekrošius bus laidojamas Raseinių raj., Šiluvoje.  Mišios bus laikomos lapkričio 21 d. 11:00 Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Atsisveikinimas su velioniu lapkričio 21 d. nuo 12:00 iki 20:00, „Meno Forto“ salėje, Bernardinų g. 8/...
Įvykiai
Šiandien MO muziejuje žurnalistai ir nuomonės lyderiai pirmą kartą išvydo „Lexus ES“ flagmano sedano prototipą, kuris 2019 metais pasieks Europą. Vilniuje pristatytas „Lexus ES“ – naujojo modelio prototipas Lietuvoje buvo demonstruojamas tik keletą dienų. 2019 metų sausį pasirodysiančio „ES“ modelio pagrindas – visiškai nauja platforma, suteikusi galimybę padidinti salono erdvę ir pagerinti automobilio valdymo savybes. Kaip teigia „Lexus Vilnius“ vadovas E...
Įvykiai
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau aštuntą kartą po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime naujų knygų šalies bibliotekoms. Kasmet ši akcija iš naujo papildo bibliotekų lentynas ir skaitytojų gretas. Tačiau neretai bibliotekos turi vos vieną populiarios knygos egzempliorių, kurio eilėje po keletą mėnesių laukia dešimtys skaitytojų. Todėl šiais metais „Knygų Kalėdos“ k...
Įvykiai
Įvertinęs vienų iš geriausių aukštųjų mokyklų pasaulyje, tokių kaip Masačusetso technologijų institutas, Stanfordo, Honkongo ir Edinburgo universitetai, patirtį, Vilniaus universitetas (VU) dar daugiau dėmesio skirs bendrųjų studentų kompetencijų – kritinio mąstymo, analitikos, darbo komandoje, lyderystės ir kitų – ugdymui. Šis uždavinys šiais metais tapo universiteto strateginio plano dalimi. Pasak projekto grupės vadovo, karjeros projektų koordinatoriaus...
Įvykiai
Žiema ne už kalnų ir nors jau pamiršome musių zyzimą, kovą su geliančiais uodais – nemalonūs ir namuose tikrai nelaukiami tarakonai žiemos miegu nemiega, o aktyviai drumsčia mums ramybę. Tarakonai – pavojingų ligų platintojai Ūsuotieji vabzdžiai kuria nešvaros įspūdį, jie potencialiai platina įvairius  ligų sukėlėjus. Kadangi tarakonai minta pačiu įvairiausiu organiniu maistu (dažniausiai atliekomis), jie perneša bakterijas ir ligų sukėlėjus. Jei tarakonai...
Laisvalaikis
Vieniems šeimos tradicijos yra bendros šventės ar aktyvios veiklos, o kitiems jos neatsiejamos nuo mamos ar močiutės sekmadieninių blynų kvapo. Šiandien modernias šeimų tradicijas kuria, jomis dalijasi socialiniuose tinkluose ir įkvepia kitus ne viena žymi Lietuvos šeima. Štai trijų vaikų tėtis, tinklaraštininkas Simonas Urbonas šią vasarą su šeima apkeliavo Lietuvą per 40 dienų, o buvusio krepšininko Arvydo Macijausko žmona, kūrybinės studijos „Džimba“ ch...
Sveikata
Mūsų odos ir plaukų grožis priklauso nuo to, kaip jais rūpinsimės. Ypač tai aktualu žiemą. Žiema – tikras išbandymas mūsų kūnui, o darganoti, šalti orai kaipmat nualina ir odą, ir plaukus. Taigi kaip šaltuoju metų laiku tinkamai puoselėti savo grožį? Kokios priemonės – pačios efektyviausios? 10 odos priežiūros patarimų šaltajam sezonui: Veido, o ir kūno odai plauti netiks karštas vanduo, sausinantis ją. Dušo srovė turėtų būti ne šiltesnė nei kambario tempe...
Įvykiai
Pirkėjų krepšeliuose lapkritį vis dažniau atsiduria mandarinai, o gruodį mandarinai tampa pačiu populiariausiu vaisiumi Lietuvoje. Mandarinų tiekėjai daugiausia darbo turi būtent nuo lapkričio iki sausio – šiuo laikotarpiu į parduotuves iškeliauja daugiausia šių sultingų ir kvapnių vaisių. O švenčių laukiantys lietuviai lukštena juos biuruose ir namuose – tuomet staiga pakvimpa Kalėdomis. Artėjant šaltajam sezonui, lapkričio mėnesį, mandarinų paklausa prad...
Įvykiai
Nusipirkai gėrimą – sumokėjai užstatą; pakuotę grąžinai – užstatą atgavai. Tiek su užstato sistema susiduriame mes. Bet šis paprastas 10 ct sumokėjimo ir atsiėmimo mechanizmas – tik ledkalnio viršūnė. „Užstato sistema sukurta taip, kad pagrindiniai jos grandžiai – eiliniam vartotojui – ji būtų kuo paprastesnė ir aiškesnė. Tuo metu tarp gėrimų gamintojų, pardavėjų ir USAD vykstančių procesų mastai gerokai didesni ir sudėtingesni“, – sako užstato sistemą adm...
Čia pateikiama informacija skirta suaugusiems. Patvirtinkite, kad turite 18 metų.