Šiaulių „Spiečiui“ jau 1 metai, jį randa net užsieniečiai

Šiauliuose įsikūręs bendradarbystės centras „Spiečius“ buvo vienas pirmųjų Lietuvoje. Dabar jis jau švenčia pirmąjį gimtadienį. Į šventę susirinkę „Spiečiaus“ globojami jaunieji verslininkai trumpai pristatė savo istorijas ir džiaugėsi naujomis tobulėjimo galimybėmis. Į susitikimus ir konsultacijas „Spiečiuje“ renkasi ne tik šiauliečiai, bet ir kitų miestų verslininkai, čia lankosi net vienas užsienietis. O bendradarbystės centre įsibėgėjusi mentorystės programa jau gali pasigirti ir sėkmės istorijomis. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas „Spiečiaus“ bendruomenei įteikė gimtadienio tortą.

Vos prieš metus atidarytas verslo bendradarbystės centras jau gali skaičiuoti pasiekimus. Šią įstaigą radę pradedantieji verslininkai džiaugėsi dabar turintys erdvę, kurioje atsiveria naujos bendradarbiavimo ir verslo partnerių paieškos galimybės, prieinamos nemokamos konsultacijos, seminarai, mokymai. Ypatingą verslo impulsą gavo mentorystės programoje sudalyvavę jauni žmonės, juos į sėkmę veda mentoriai – tikri verslo profesionalai.

Tarp daugiau nei dvidešimties „Spiečiaus“ bendradarbių yra ne tik šiauliečiai. Čia verslumo patirties semiasi ir bendraminčių ieško verslininkė iš Kėdainių, taip pat į mūsų miestą atvykęs italas. Alessandro Storace tikisi įsukti lietuviškų gaminių eksporto į savo gimtinę verslą.

„Spiečiaus“ komandą, bendradarbius ir mentorius su gimtadieniu pasveikinęs Šiaulių miesto meras sakė, kad ši verslumo erdvė viršijo lūkesčius ir tapo pavyzdžiu kitiems miestams.

„Tokie verslumo centrai įsteigti Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ iniciatyva. Ačiū, kad tai vyksta Šiauliuose, šis projektas prisideda prie mūsų miesto ir visos Lietuvos sėkmės“, – kalbėjo Artūras Visockas.

VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorius Gytis Morkūnas pasidžiaugė, kad Šiaulių „Spiečius“ jau tampa tikra verslo bendruomene.

„Dar yra manančių, kad regionuose žmonės nėra tokie aktyvūs, verslūs ar kūrybiški, tačiau iš tiesų yra priešingai – Šiauliai yra puikus to įrodymas“, – sakė G. Morkūnas.

Šiaulių„Spiečiui“jau1metai jįrandanetužsieniečiai
Jei pastebėjote klaidą, pažymėkite reikalingą tekstą ir spauskite Ctrl+Enter, kad pranešti apie tai redakcijai.
Aš rekomenduoju
Rekomendacijų nėra

Komentarai

Komentarai skirti bendrauti ir aptarti įmonės ar renginio ypatybes, taip pat išsiaiškinti įdomius klausimus apie tai.

Laisvalaikis
Vandeniui – egzotiškos jūrų gėrybės, Jaučiui – šviežios daržovės, Liūtui – gerai keptas bei sotus antrekotas, Mergelei – lengvas sveikuoliškas užkandis, o Šauliui – itališkos virtuvės gardėsiai. 2019-ieji Kiaulės metai žada skalsius bei sočius metus, todėl pabandykime prie vieno stalo susodinti visus 12 Zodiako ženklų ir pažiūrėkime, kokį maistą jiems patariama rinktis šiemet.   Aviną valdo ugnis, todėl aštrus maistas šiemet ne tik atneš sėkmę ir gerą savi...
Įvykiai
Laisvės gynėjų diena – sausio 13 d. minima Lietuvos atmintina diena. Keliama Lietuvos valstybės vėliava. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus, perimti jų kontrolę. Užimti atvyko specialiai parengta, sunkiąja karine...
Sportas
Vilniaus „Rytas“ (14-4) nelengva pergale baigė antrąjį „Betsafe-LKL“ čempionato ratą. Artsiomo Parachouskio vedamas sostinės klubas 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17) įveikė Šiaulių „Šiaulius“. Vilniečių starto penkete rungtynes pradėjo komandos kapitonas Chrisas Krameris, kuris per pirmąsias dvi minutes atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o sėkmingai startavęs „Rytas“ išsiveržė į priekį (14:4). Po devynis taškus pirmame kėlinuke „Rytui“ pelnė A.Parachouski...
Laisvalaikis
Oficialiai patvirtinta – Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings kartu sieks atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Žinomų dainininkų pora šiandien publikai pirmą kartą pristato gyvai atliktą bendrą savo dainą „Sing!“, su kuria ketina užkariauti populiariausio dainų konkurso pasaulyje žiūrovų simpatijas. „Tikime savo potencialu, nes daina „Sing!“ yra galinga, kaip galinga yra pati idėja ir galingas yra visas sumanymas. Daina gali labai daug. Ji tampa dar g...
Įvykiai
Vitalija Mockevičiūtė, sausio 11 dieną švenčianti penkiasdešimtmetį, yra viena iš įdomiausių viduriniosios kartos aktorių. Iš pažiūros lyg ir niekuo neišsiskirianti, ji savyje slepia neįkainojamą aktorystės talentą. Šiandien ją galima pavadinti talentingiausia komedinio amplua aktore. Būti komiku, kai pasaulis nejuokingas, nėra paprasta. Tam reikalingas neįtikėtinas budrumas aplinkai, pastabumas mažiausiai detalei ir, svarbiausia, apsiskaitymas, be kurio j...
Įvykiai
„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje, skelbia žiemos išpardavimą ir siūlo 20 proc.* pigesnius šiandien užsakytus skrydžius. Vietas skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Pasiūlymas galioja iki kovo mėnesio pabaigos.  Žiemos sezonui beveik įpusėjus atsipalaiduoti norintiems keleiviams, kuriems nusibodo stingdanti temperatūra, šiandien puiki proga pasinaudoti „Wizz Air“...
Įvykiai
Minint prieš dvidešimt aštuonerius metus iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, 2019 metų sausio 11 d. lygiai 8.00 valandą ryto visoje Lietuvoje languose dešimčiai minučių bus uždegamos vienybės, pergalės ir atminties žvakutės. Virš 1500 mokyklų, valstybės institucijų, įstaigų ir organizacijų Lietuvoje ir užsienyje jau atsiliepė į Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kvietimą  dalyvauti Laisvės...
Laisvalaikis
Pagal šiais laikais paplitusią versiją, vos gimus Jėzui Kristui ir danguje suspindus Betliejaus žvaigždei, jį aplankė trys Rytų karaliai, ir kiekvienas iš jų atnešė jam po dovaną. Iš tiesų Naujajame testamente rašoma, jog į Jeruzalę atvykę išminčiai iš Rytų – jie ieškoję apytiksliai dvejų metų berniuko, kuriam gimus danguje įsižiebė žvaigždė, judėjusi per dangų ir vedusi juos link Jėzaus Kristaus namų.  Manoma, jog iš tiesų išminčiai buvo astrologai. Stebė...
Įvykiai
Technologijų pasaulis yra nenuspėjamas. Tai, kas kartais atrodo sunkiai įsivaizduojama, vieną dieną netikėtai gali atkeliauti į kiekvieno iš mūsų namus. Kasmet sulaukiame naujų technologinių sprendimų, kurie neabejotinai pakeičia mūsų kasdienį gyvenimą, todėl pažvelkime, kokia ateitis mūsų laukia. Pristatome ryškiausias ateinančių 2019 metų technologines tendencijas. 5G era Ekspertų teigimu naujos kartos mobiliojo interneto 5G ryšys yra net iki 100 kartų g...